Bozcaada Turları Tatil Home Kuzey Ege’nin İncisi Bizi Çağırıyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Bozcaada Grup Turları

Ada’nın Keyfini Sevdiklerinizle Çıkarın!

Gruplara özel Bozcaada turları günümüzde tur firmaları tarafından yaygın olarak tercih edilen organizasyonların başında geliyor. Kalabalık bir arkadaş grubunuz mu var? Ya da şirket olarak geziye mi gitmek istiyorsunuz? Dernek organizasyonunda toplu olarak mini bir hafta sonu tatili mi arıyorsunuz? Bozcaada grup turları ile yeni bir deneyime yelken açabilir, Ada’nın güzelliklerini birlikte keşfedebilirsiniz.

Bozcaada’ya yapılan grup turları tamamıyla grupların özel isteklerine göre organize ediliyor. Bölgenin en iyi otellerinde kalma imkânı veren, gezilecek yerlerden yenecek yemeklere kadar gruplara göre belirlenen tur programları; özellikle şirketler, dernekler, sivil toplum kuruluşları, okullar, üniversite grupları tarafından yoğun talep görüyor.

Dünyada olduğu gibi ülkemizde de grup turları son yıllardaki trendlerden biri. Pek çok insan, tek başına bir tatil yerine arkadaşları, ailesi veya çalışma arkadaşları ile birlikte tatil yapmayı tercih ediyor. Böylelikle hem tatillerinin keyfini çıkarırken hem de sevdikleriyle unutulmaz anılar biriktirme fırsatı yakalıyor. Özellikle yaz sezonu söz konusu olduğunda Bozcaada grup gezileri gibi kalabalık aktiviteler çok daha revaçta oluyor.

Grup Turlarının Avantajları Nelerdir? – Bozcaada Grup Turları

Grup halinde yapılan aktiviteler çoğu zaman biraz daha keyifli olur. Çünkü birlikte eğlenmek ve güzel anılar paylaşmak yapılan şeye ayrı bir atmosfer katar. Muhtemelen sizin de ilkokul yıllarında yaptığınız okul gezileri hala aklınızdan çıkmamıştır. Bu tür gezilerin unutulmaz olma nedeni sevdiklerimizle paylaşımda bulunuyor olmamızdır. Bozcaada grup turları gibi ortak aktiviteler de bu deneyimi yeniden yaşamanın keyfini birçok avantajla sizlere sunuyor. İşte gruplara özel Bozcaada turları ve avantajları:

 • Grup indirimleri ile bütçenizi sarsmayacaksınız.
 • Lüks otellerde uygun fiyata konaklamış olacaksınız.
 • Ulaşım ücretlerine ekstra harcama yapmayacaksınız.
 • Arkadaşlarınızla farklı bir deneyim yaşayacaksınız.
 • Hem iş hem de tatil yapacaksınız.
 • Rehber ücreti ödemeyeceksiniz.
 • Ekstra harcamalarınızda ekonomik çözümler bulabilirsiniz.
 • Tur araçlarında daha eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Grup Turları Bozcaada Tatiliniz İçin Ne Vadediyor? 

Bozcaada grup turları ile Kuzey Ege’nin incisini keşfederken aynı zamanda heyecan verici toplu aktivitelerin keyfini çıkarabilirsiniz. Arkadaşlarınız, aileniz veya Bozcaada şirket gezileri ile ekibinizle Bozcaada’ya geliyor olun, denizin, güneşin, Bozcaada sokaklarının ve lezzetlerinin tadı grup halinde bir başka. İşte Bozcaada grup turlarının tatilcilere vadettikleri:

 • Üniversite dalış toplulukları burada geniş bir florada dalma şansı yakalarlar.
 • Sörf yapmak isteyenler grup eğitimlerinden yararlanabilirler.
 • Bozcaada sokaklarında sevdiklerinizle yürüyüş yapabilirsiniz.
 • Eşsiz Bozcaada koylarında Bozcaada grup turları ile yüzebilir, güneşin ve plajın tadını çıkarabilirsiniz.
 • Bozcaada şirket gezileri ile lüks Bozcaada restoranlarında Ege lezzetleri eşliğinde toplantı yapabilir, şarabınızı içerek kurumsal partnerlerinizle geleceğinizi görüşebilirsiniz.

Bozcaada Sevdiklerinizle Daha Güzel!

Bozcaada grup turları ile Ege’nin hayranlık uyandıran masmavi denizinin ve ülkemizin en güzel koylarında yüzmenin keyfini yaşayacak, yeni deneyimlere adım atacak, büyüleyici bir tatil geçireceksiniz. Size ve sevdiklerinize özel Bozcaada grup gezileri için Tatil Home Bozcaada Turları yanınızda! Tur danışmanımızla görüşün, birlikte keyif alacağınız tatili gerçeğe dönüştürün...

Siz de hem ailenizle hem de iş arkadaşlarınızla keyifli vakitler geçirmek ve farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız Gruplara özel Bozcaada turları seçeneklerinden yararlanmalısınız. Erken rezervasyon imkanlarıyla tatilinizi daha ekonomik hale getirebilirsiniz.

[widget-130]

Yorum Yap

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98