Bozcaada Turları Tatil Home Kuzey Ege’nin İncisi Bizi Çağırıyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Bozcaada Tekne Turları

Kuzey Ege Koylarını Keşfe Çıkın! Bozcaada Tekne Turu Programları

Bozcaada’da yapılan aktiviteler arasında en çok tercih edilenlerden biridir tekne turu… Adanın tüm güzelliğini masmavi bir deniz üzerinde ilerleyerek izlemekten daha keyiflisi yoktur. Bozcaada tekne turları sayesinde hem adayı denizden görme imkanına sahip olursunuz hem de karadan ulaşamayacağınız koylarda denize girersiniz. Tüm bu özellikler sebebiyle Bozcaada tatilinizde mutlaka bir gününüzü tekne turlarına ayırmalısınız.

Sabah 11’de yola çıkan tekneler, akşam üstü 17:00’ye kadar devam eder. Bu süre zarfında bölgenin en özel köşeleri ziyaret edilir. Tüm kıyılar keşfedilir ve çeşitli su sporları yapılır. Öğle yemeği ise teknede denizi izleyerek yenilir.

İşte Ziyaret Durakları – Bozcaada Turu ile Teknelerin Yanaştığı Koylar

Tekne turu Bozcaada kıyılarındaki en güzel koyları keşfetmeniz için eğlenceli aktivitelerden biri. İşte Bozcaada tekne turları ile tatilcilerin izlediği güzergah ve uğradıkları koylar:

  • Mavria Mauna
  • Gökçe Adaları
  • Rüzgar Gülleri
  • Akvaryum Koyu ve Mağaraları
  • Polente Feneri
  • Habbele Koyları

Dalış Tutkunlarının Favorisi Bozcaada Tekne Turları

Bozcaada tekne turları dalış tutkunlarının da en sevdiği aktivitelerin başında geliyor… Bu tekneleri özel olarak kiralayan gençler, dalış turları düzenlemektedir. Bu sayede Ege Denizi’nin güzelliğine su altında da şahit olunur. Balıkların dünyasına konuk olunur ve mavinin bin bir tonu izlenir.

Tekne turlarıyla Bozcaada’nın en güzel köşeleri ziyaret edilmektedir. Öncelikle rüzgar gülleri ve Polente Feneri’ne denizden bir bakış atılır. Akvaryum Koyu ve Mağaralarında yüzmenin keyfi çıkarılır ve Habbele Koyları’nın gizemi keşfedilir. Tatilin belki de en eğlenceli ve dolu günü bu şekilde yaşanmış olur.

[widget-130]

Yorum Yap

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98