Bozcaada Turları Tatil Home Kuzey Ege’nin İncisi Bizi Çağırıyor!
Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Şirketlere Özel Bozcaada Turları

İş ve Tatili Bir Araya Getiren Çözüm!

Pek çok firma; yaz sezonu geldiğinde çalışanlarının verimliliğinin azalmasını doğal karşılar. Tatil sezonunun açılmasıyla çalışanların büyük çoğunluğu yıllık izinlerini kullanarak denizin ve güneşin keyfini çıkarmak için planlar yapar. İtiraf etmek gerekir ki tatilden dönen veya tatile henüz gitmeyenlerin bile aklı işten çok buradadır. Buna karşılık başarılı bir firmanın arkasında mutlu çalışanlar olduğunu da unutmamak gerekir.

İşte tam da bu zıtlığı ortadan kaldıran, iş ve tatili bir araya getirerek tatili kurumsal yaşamın bir parçası kılan şirket turları gerek dünyada gerekse ülkemizde her geçen gün daha popüler bir hal alıyor. Kurumsal firmalar şirketlere özel turlar ile çalışanlarının motivasyonunu arttırarak verimliliğini korumayı başarıyor. Bu noktada ülkemiz için konuşmak gerekirse Bozcaada’nın şirket turları için son derece revaçta bir lokasyonu olduğunu belirtelim. Pek çok kurum; şirketlere özel Bozcaada turları ile kurumsal etkinlikler düzenlemek için Bozcaada’nın eşsiz imkanlarından yararlanıyor.

Bozcaada Şirket Turları Firmalara Ne Katıyor?

Çalışanlarınızı son aylardaki başarılı performanslarından dolayı ödüllendirmek, sıkı bir mesai dönemine hazırlamak veya üzerlerindeki baskıyı azaltmak istiyorsanız şirketlere özel Bozcaada turları ile bunu yapmanız çok kolay. Birçok aktivite olanağını bir araya getiren Bozcaada şirketlere özel turlar ile firmanızın verimliliğini arttırıyor. İşte kurumlara özel Bozcaada turları ile şirketinize katabileceğiniz faydalar:

 • Bozcaada şirketlere özel turlar çalışanlarınızın mutluluğu ve buna bağlı olarak başarısı için kurumsal aktiviteler yapmanıza imkan sağlar.
 • Bozcaada şirket turları ile iş dışında da birlikte vakit geçiren çalışanlara sahip olabilir, arkadaşlık duygusu ve kurum içi iletişimi güçlü bir firma haline gelebilirsiniz.
 • Şirketlere özel Bozcaada turları ile ofisteki iş motivasyonunu arttırabilir, yüksek bir verimlilikle daha zorlu iş ve sorumlulukların üstesinden çok daha kolay bir biçimde gelebilirsiniz.
 • Müşteri sadakatinizi arttırmak için kurumlara özel Bozcaada turları ile çeşitli etkinlikler düzenleyebilir, özellikle üst segment müşterilerinizi kurumunuzun bir parçası gibi hissetmesini sağlayabilirsiniz.

Şirketlere Özel Bozcaada Turları Neden Avantajlı?

Bozcaada kurumlara özel turlar firmalara ne gibi katkılar sağlıyor sorusuna yanıt verdik. Ancak bununla birlikte neden Bozcaada’nın diğer lokasyonlara göre tercih edilebilir olduğuna da ayrıca değinmek gerekiyor. Rahatlıkla söyleyebiliriz. Bozcaada şirketlere özel tatil turlarının bu kadar revaçta olması tesadüfi bir durum değil. İşte Bozcaada kurumsal turlar ve firmanıza sağladığı avantajlar:

 • İzmir, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere ülkemizin birçok büyük şehrinden kolaylıkla ulaşılabilir.
 • Sabahları Bozcaada’nın eşsiz koylarında denizin keyfini çıkarırken akşamları ise iş görüşmeleri yapabilirsiniz.
 • Kuzey Ege’nin incisinin eşsiz manzaraları ile iş stresi aklınıza dahi gelmez.
 • Profesyonel bir organizasyon yapmış olursunuz.
 • Yazın keyfini çıkararak çalışma şansı bulursunuz.
 • Kurumlara özel Bozcaada turları ile lüks toplantı salonlarında etkinlik yapma imkanınız olur.
 • Çalışanlarınız birlikte aktiviteler yapmasını sağlayabilir, kurum içi arkadaşlığı geliştirebilirsiniz.

Kurumsal Buluşmaların Adresi: Bozcaada

Şirketlere özel Bozcaada turları söz konusu olduğunda unutulmaması gereken bir diğer nokta da Bozcaada kurumsal turlar ve organizasyonlar. Birçok firma yalnızca çalışanlarını motive edecek aktiviteler değil, kurumsal toplantılar ve buluşmalar için de Bozcaada’yı tercih ediyor. Bozcaada şirket turları ile iş ortaklarınız ve partnerlerinizle Ege denizinin masmavi sularının hemen kıyısında bir araya gelebilir, tekne turları ile iş toplantılarını bir araya getirebilir, lüks restoranlarda şarabınızı yudumlarken yeni ortaklıklara imza atabilirsiniz.

Şirketlere özel Bozcaada turları için pek çok toplantı otelinin de bulunduğu ada; başta İstanbul, İzmir ve Ankara olmak üzere pek çok iş bölgesinden şirket yemekleri, bayi toplantıları, kurumsal organizasyonlar, seminerler ve benzeri aktiviteler için talep görüyor. Bozcaada toplantı otelleri bu tür bir organizasyon için bölgeye gelen firmalara; projeksiyondan amfi ve ses sistemine, DVD ve CD oynatıcılardan Wi-Fi’a, uydu ve ışık sistemlerinden lezzetli ikramlara kadar birçok olanakla destek vererek kusursuz bir organizasyon gerçekleştirmelerine yardımcı oluyor.

[widget-130]

Yorum Yap

Rezervasyon Yap
Rezervasyon Yap +90 (850) 532 33 98